Antalya Haberleri

2021’in teması Patara

 

, Kongre Bürosu, uluslararası fuarlarda Antalya’nın tanıtımında kullanılacak ‘Meeting Incentive Planner Guide’ kataloğunun kapağında Patara’yı tema aldı.
Antalya Tanıtım Vakfı (ATAV) Başkanı ve Antalya Kongre Bürosu Başkan Yardımcısı Yeliz Gül Ege, her yıl düzenli olarak çıkartılan katalogda geçen yıl tarihi Üçkapılar’ı tema aldıklarını hatırlattı. Gül Ege, “Antalya’nın nitelikli koltuk kapasitesini ve kentin sahip olduğu tüm zenginlikleri anlattığımız 3 ayrı bölgeyle hazırlanan kataloğumuz hazır. Olumsuz pandemi sürecine rağmen çalışmalarımızı bölmedik ve bu kataloğu her yıl olduğu gibi çıkardık. ATAV çatısı altında yer alan Antalya Kongre Bürosu, bu anlamda sürdürülebilir çalışmalarına her zaman devam edecek” dedi.
, İSTANBUL’DA TEK ÇATI ALTINDA TEMSİL EDİLECEK
ATAV Başkanı Yeliz Gül Ege, “İlk etkinliğimiz, 28 30 Haziran tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde dokuzuncusu gerçekleşecek Türkiye’nin tek kongre, toplantı ve etkinlik sektörü fuarı Ace of MICE olacak. Kongre bürosu olarak üçüncü kez 300 metrekare stant ‘All in Antalya’ sloganı ile Antalya’yı tek çatı altında temsil edeceğiz. Bize destek veren tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ederiz” diye konuştu.
Katalogda, tarihi simge yapılar ve önemli eserlerle kenti anlattıklarını vurgulayan Gül Ege, “Bu yıl Patara teması ile hareket ettik, çünkü 2020 yılı maalesef covid virüsü nedeniyle Patara için beklediğimiz gibi verimli geçmedi. Bu nedenle 2021 yılında da Patara temasını kullanmaya devam ediyoruz. Antalya Kongre Bürosu adına çalışmada emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Kongre, toplantı ve etkinlik alanında sahip olduğumuz önemli birikimi, tecrübeyi ve kapasiteyi uluslararası alanda her zaman gündemde tutmayı amaçlıyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir